10 Eylül 2017 Pazar

[Film Önerisi] Mood Of The Day "Arzularım ki o günümüz her günümüz gibi olsun."


Tren yolculuğu ile başlayıp basketbol topu ile biten romantik-komedi türündeki filmin başrollerini Moon Chae Won ve Yoo Yeon Seok paylaşıyor. Filmin konusu; şans eseri aynı trende yolculuk yaparken birbirini hiç tanımayan bir kadın ve bir erkek Busan'da bir günü birlikte geçirmek zorunda kalırlar. Film bu ikili arasında geçen olayları konu almaktadır. 


Moon Chae Won, en beğendiğim kadın oyuncularından biri. Hem oyunculuk yeteneğini hem de masum yüz ifadesini çok beğeniyorum. Özellikle rol aldığı dizi ve filmlere dikkat ediyorum. Canlandırdığı karakter nasıl olursa olsun, o masum yüz ifadesini koruyarak oyunculuğu ile birleştirmeyi başarıyor. 
Filmde canlandırdığı Bae Soo Jung karakteri, hayatın temposu içinde yaşayan sıradan bir karakter. İş, arkadaş ve aşk hayatı içinde monoton bir hayat yaşıyor. İşi dolayısıyla Busan'a gitmek zorunda kalır ve tren yolculuğunda bir günlüğüne yaşadığı monotonluğu değiştirecek bir adamla tanışır. 

Yoo Yeon Seok, basketbolu seven, oldukça çapkın ve ilginç bir karakter olan Kim Jae Hyun'u canlandırıyor. Tren yolculuğu sayesinde Kim Jae Hyun, hayatı boyunca tanıştığı kadınların aksine onun gerçek kimliğini gören bir kadınla tanışacaktır. 
Yeon Seok, filmde olgun ve sevimli bir görüntüye sahipti. Yoo Yeon Seok'un oyunculuğunu ve Moon Chae Won ile olan uyumunu sevdim. 


Boş zamanlarda izlenebilecek, fazla kafa yormayan, günün modunu değiştirebilecek bir aşk filmi. İyi Seyirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogumdan geçip giderken yorum bırakmayı unutma ^^
Çünkü Düşünceler Dünyayı Bile Değiştirebilir...